Народився в 1987 році у місті Києві. У 2005 році закінчив гімназію «Києво-Могилянський колегіум» із золотою медаллю та вступив на радіотехнічний факультет НТУУ «КПІ». Стипендіат Київського міського голови 2007 року за успіхи у навчанні та громадській діяльності. У 2008 році здобув перше місце із дисципліни «Електродинаміка та поширення радіохвиль» на Всеукраїнській студентській олімпіаді з радіотехніки. Стипендіат іменної ректорської стипендії 2008 року. У 2009 році здобув перше місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді з радіотехніки із дисципліни «Цифрові пристрої та мікропроцесори».
У 2011 році закінчив із відзнакою радіотехнічний факультет НТУУ «КПІ». Стипендіат іменної стипендії Президента України. Працює на кафедрі теоретичних основ радіотехніки з 2014 р., доцент, кандидат технічних наук за спеціальністю «Антени та пристрої мікрохвильової техніки». Тема дисертації «Широкосмугові когерентні ортомодові перетворювачі на основі коаксіальних ребристих структур». Із авторефератом дисертації можна ознайомитися за посиланням: https://ela.kpi.ua/bitstream/123456789/22165/1/aref_Piltiaii.pdf.
У 2011 році працював інженером першої категорії на Державному підприємстві НДІ радіолокаційних систем «Квант-Радіолокація». Розробляв фазовану антенну решітку для X-діапазону частот. Із 2015 року інженер-розробник антенних систем і мікрохвильових пристроїв на підприємстві ТОВ «Укрантех».
Винайшов і запатентував новітні антенні системи для радіомоніторингу. Розробив високоефективні мікрохвильові пристрої оброблення поляризації сигналів для супутникових інформаційних систем. Брав участь у створенні антенних систем на замовлення України, Великобританії, Азербайджану, Китайської Народної Республіки.
Член організаційного комітету і учасник міжнародної конференції XI International Conference on Antenna Theory and Techniques, яка проходила 2017 року в місті Києві. На вказаній конференції виступав із двома доповідями. Тези доповідей опубліковані у збірнику праць конференції. Нагороджений дипломом за кращу наукову доповідь конференції.
Учасник міжнародної конференції International Conference on the Cooperation and Integration of Industry, Education, Research and Applications, яка проходила 2019 року в місті Чанчунь, Китайська Народна Республіка.
Член організаційного комітету і учасник міжнародних науково-технічних конференцій «Радіотехнічні поля, сигнали, апарати та системи».
Учасник міжнародної виставки «Зброя та безпека 2019» і міжнародного форуму «Innovation Market», які проходили 2019 року в місті Києві.
За час роботи на радіотехнічному факультеті КПІ ім. Ігоря Сікорського викладав дисципліни «Електродинаміка та поширення радіохвиль», «Прикладна електродинаміка», «Пристрої надвисоких частот і антени», «Антенні системи».
Член організаційного комітету та журі І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки 2020 року. Підготував 4 призерів ІІ етапу та 9 призерів І етапу Всеукраїнських студентських олімпіад із радіотехніки. У 2019 році отримав подяку за підготовку команди радіотехнічного факультету до Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки.
Науковий керівник 4 магістрів і 15 бакалаврів за спеціальністю 172 Телекомунікації та радіотехніка.
Куратор груп РТ-52, РС-81 та РС-91мп.
Здобув міжнародний сертифікат на рівень знання англійської мови TOEFL. У 2014–2017 роках працював перекладачем у міжнародному технічному журналі «Radioelectronics and Communications Systems».
Із 2015 року відповідальний за підготовку та замовлення додатків до дипломів міжнародного зразка кафедри теоретичних основ радіотехніки КПІ ім. Ігоря Сікорського.
У 2018 році працював заступником відповідального секретаря відбіркової комісії радіотехнічного факультету. Відповідальний секретар відбіркової комісії радіотехнічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2019 році.
Наукові праці: 2 патенти, 27 статей, 2 навчальні посібники.
Наукові інтереси: Антенні системи із поляризаційним обробленням сигналів, ортомодові перетворювачі, поляризатори, диплексери, широкосмугові фазовані антенні системи.